Náš tým

karolina-spinkova-spektrum-pyramida.jpg

Jmenuji se Karolína Špinková a založila jsem Spektrum Pyramida s cílem podpořit Vás, abyste Vy sami dokázali řešit své vlastní „pyramidální“ záležitosti svého života.

Vystudovala jsem vysokou školu a velmi jsem postrádala předměty jako „Jak sehnat dobrou práci“, „Pro co se hodíte“, Jak se můžete uzdravit“, „Jak mít láskyplný vztah“. Ne, bohužel to se ani na vysokých školách nepřednáší a je to chyba. Člověku tak nezbývá než se metodou pokus-omyl, sám ubírat životem.

Během své praxe jsem zažila nejrůznější situace v životě i práci a vždy jsem si kladla otázku PROČ se věci dějí, jak se dějí. Přečetla jsem spoustu knih, zažila spoustu zajímavých prožitků a zkušeností a zjistila jsem, že existují jisté zákonitosti, které fungují.

 

ilona-garvizu-spektrum-pyramida

Jmenuji se Ilona Garvizu, jsem masérka a fyzioterapeutka a pracuji s lidským tělem. Ke své profesi potřebuji nejen ruce, ale i otevřenou mysl, se svými klienty hovořím a je neuvěřitelné, jak se jejich osobní problémy promítají na zdraví. Snadno tak společně objevíme bolestivá místa na těle a upozorníme tak na problém, který je možno řešit ještě včas. Tělo a duše je spojitá nádoba.

Je skvělé, že dnešní doba přináší řadu možností, jak lidem od bolesti ulevit – od aromaterapie, přes tlakové masáže, homeopatii, čištění čaker až po prostředky klasické medicíny, která zachraňuje životy. Vždy však se vyžaduje spolupráce pacienta a když je pacient informovaný, lépe spolupracuje a co je vůbec nejlepší, dokáže nemocem předcházet tím, že si včas uvědomí určité (někdy negativní) vzorce svého chování a životního světonázoru.

 

hana-cmiralova-spektrum-pyramida

Jmenuji se Hana Cmíralová a vždy jsem si přála pomáhat lidem, zvířatům a naší planetě.
Již od roku 2007 se věnuji léčivé energii reiki, jako mistr reiki stále rozvíjím své léčitelské schopnosti.
Proto jsem se rozhodla rozšířit škálu pomoci i o andělské výklady karet (a tím zprostředkování kontaktu s anděly), archandělské tělové svíce a meditace s archanděly. Pomůžu vám nejen uvolnit negativní energie, ale i v srdci prožívat krásnější svět. Jsem chápavá duše připravená vám pomoci uvidět světlo radosti a rozzářit tak váš všední den. Miluji zvířata a věřím, že tak jako ona nám projevují lásku, měli bychom ji prožívat i my a nechat si pomoci rozvzpomenout a prožívat bytí s našimi pomocníky.Jsem odhodlaná za vás bojovat když bude třeba. Mám vás ráda a těším se na vás, Hanka :)

eva bříšková

Podělte se s přáteliShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone